Vytvořeno 15.10.2016 15:24
15.10.2016 3. závod Hanáckého žebříčku podzim
D10C      1.70 km, 70 m, 8 kontrol
                                                                    protokol  mezičasy
--------------------------------------------------------------------------------------
 1. Dráčová Barbora           UOL0652 C SOB Olomouc                     15.29         
 2. Jílková Pavla             KON0799 C KOB Konice                      17.01   + 1.32
 3. Jílková Lenka             KON0666 C KOB Konice                      19.53   + 4.24
 4. Stryková Karolína         KSU0656 C Klub vytrvalostních sportů Šum  22.04   + 6.35
 5. Kotrle Sylvia             STE0652 C SK SKI-OB Šternberk             22.28   + 6.59
 6. Pazderníková Zdeňka       ASU0698 C Magnus Orienteering             23.23   + 7.54
 7. Zatloukalová Julie        STE0650 C SK SKI-OB Šternberk             23.56   + 8.27
 8. Pattermanová Magdalena    KSU0660 C Klub vytrvalostních sportů Šum  28.08   +12.39
 9. Kopecká Nela              UOL0650 C SOB Olomouc                     29.15   +13.46
10. Bartášková Karolína       ASU0799 C Magnus Orienteering             33.40   +18.11
--------------------------------------------------------------------------------------



                                                            Vytvořeno 15.10.2016 15:24
15.10.2016 3. závod Hanáckého žebříčku podzim
D12C      1.70 km, 80 m, 8 kontrol
                                                                    protokol  mezičasy
--------------------------------------------------------------------------------------
 1. Smékalová Karolína        UOL0451 B SOB Olomouc                     16.08         
 2. Smékalová Viktorie        UOL0450 B SOB Olomouc                     16.20   + 0.12
 3. Holasová Barbora          AOP0651 C Orientační Běh Opava            16.46   + 0.38
 4. Neumannová Kristýna       STE0550 C SK SKI-OB Šternberk             18.20   + 2.12
 5. Navrátilová Marie         ASU0599 B Magnus Orienteering             18.21   + 2.13
 6. Skoumalová Petra          KSU0484 C Klub vytrvalostních sportů Šum  19.27   + 3.19
 7. Šánová Julie              KSU0494 B Klub vytrvalostních sportů Šum  20.09   + 4.01
 8. Vorlová Eva               ASU0499 C Magnus Orienteering             20.49   + 4.41
 9. Janečková Adéla           PLU0452 C TJ SOKOL Plumlov                21.04   + 4.56
10. Moskvová Agáta            ZLH0550 C OOB TJ Zlaté Hory               21.59   + 5.51
11. Lukašáková Sára           STE0450 B SK SKI-OB Šternberk             22.07   + 5.59
12. Otrubová Anna             PLU0577 B TJ SOKOL Plumlov                23.08   + 7.00
13. Knyplová Tereza           KSU0464 C Klub vytrvalostních sportů Šum  23.38   + 7.30
14. Konečná Julie             KSU0550 C Klub vytrvalostních sportů Šum  24.18   + 8.10
15. Blažková Simona           ASU0498 C Magnus Orienteering             25.10   + 9.02
16. Heclová Marie             KSU0454 C Klub vytrvalostních sportů Šum  25.23   + 9.15
17. Drozdová Anna             ASU0497 C Magnus Orienteering             28.27   +12.19
18. Lubrichová Veronika       STE0451 C SK SKI-OB Šternberk             28.48   +12.40
--------------------------------------------------------------------------------------



                                                           Vytvořeno 15.10.2016 15:24
15.10.2016 3. závod Hanáckého žebříčku podzim
D14C      2.00 km, 110 m, 9 kontrol
                                                                   protokol  mezičasy
-------------------------------------------------------------------------------------
1. Raclavská Vlaďka          UOL0253 C SOB Olomouc                     23.52         
2. Černochová Michaela       PLU0351 B TJ SOKOL Plumlov                27.56   + 4.04
3. Smolková Sabina           STE0250 B SK SKI-OB Šternberk             29.15   + 5.23
4. Šneiderová Daniela        ASU0398 C Magnus Orienteering             32.46   + 8.54
5. Raclavská Zuzana          UOL0251 C SOB Olomouc                     40.33   +16.41
6. Hartmannová Anna          PLU0354 C TJ SOKOL Plumlov                41.24   +17.32
7. Němečková Kateřina        PLU0350 B TJ SOKOL Plumlov                42.18   +18.26
8. Hegedüšová Viktorie       KSU0353 C Klub vytrvalostních sportů Šum  57.20   +33.28
   Dzikova Veronika          VIV     C GIGANT Orienteering              DISK         
-------------------------------------------------------------------------------------



                                                           Vytvořeno 15.10.2016 15:24
15.10.2016 3. závod Hanáckého žebříčku podzim
D16C      2.50 km, 165 m, 12 kontrol
                                                                   protokol  mezičasy
-------------------------------------------------------------------------------------
1. Novotná Tereza            ZLH0051 B OOB TJ Zlaté Hory               42.31         
2. Pšenčíková Adéla          KSU0050 B Klub vytrvalostních sportů Šum  44.20   + 1.49
3. Hajduková Jana            KSU0197 B Klub vytrvalostních sportů Šum  48.29   + 5.58
4. Greschnerová Tereza       ASU0299 C Magnus Orienteering             49.42   + 7.11
5. Marková Eliška            ASU0199 C Magnus Orienteering             54.56   +12.25
6. Zatloukalová Hana         SSU0158 C SK Severka Šumperk              60.19   +17.48
-------------------------------------------------------------------------------------



                                                           Vytvořeno 15.10.2016 15:24
15.10.2016 3. závod Hanáckého žebříčku podzim
D18C      2.70 km, 190 m, 11 kontrol
                                                                   protokol  mezičasy
-------------------------------------------------------------------------------------
1. Zatloukalová Romana       SSU9950 A SK Severka Šumperk              40.37         
2. Vlachová Kateřina         KON9898 A KOB Konice                      40.38   + 0.01
3. Novotná Klára             ZLH9851 B OOB TJ Zlaté Hory               46.33   + 5.56
4. Holečková Anna            UOL9853 C SOB Olomouc                     54.58   +14.21
5. Holečková Jana            UOL9951 C SOB Olomouc                     68.15   +27.38
-------------------------------------------------------------------------------------



                                                           Vytvořeno 15.10.2016 15:24
15.10.2016 3. závod Hanáckého žebříčku podzim
D21C      3.80 km, 240 m, 16 kontrol
                                                                   protokol  mezičasy
-------------------------------------------------------------------------------------
1. Staňková Lucie            ASU8756 C Magnus Orienteering             48.56         
2. Klíchová Jana             SSU8151 C SK Severka Šumperk              49.32   + 0.36
3. Křečková Lenka            ASU9271 C Magnus Orienteering             50.51   + 1.55
4. Mesiarkinová Kamila       ASU8282 C Magnus Orienteering             55.24   + 6.28
5. Karásková Marcela         ZPV6970 C KOB ZPV Prostějov               66.12   +17.16
6. Rešová Kateřina           ASU9090 C Magnus Orienteering             69.42   +20.46
7. Dzikova Anna              VIV     C GIGANT Orienteering            111.43   +62.47
   Mátlová Pavlína           ASU9392 C Magnus Orienteering              DISK         
   Dosedělová Klára          STE9751 C SK SKI-OB Šternberk              DISK         
-------------------------------------------------------------------------------------



                                                            Vytvořeno 15.10.2016 15:24
15.10.2016 3. závod Hanáckého žebříčku podzim
D35C      2.90 km, 200 m, 14 kontrol
                                                                    protokol  mezičasy
--------------------------------------------------------------------------------------
 1. Krčová Martina            KSU7272 C Klub vytrvalostních sportů Šum  40.24         
 2. Králová Zdenka            SSU6091 C SK Severka Šumperk              41.19   + 0.55
 3. Otrubová Johana           KON7852 C KOB Konice                      41.35   + 1.11
 4. Zbraňková Magda           STE7352 C SK SKI-OB Šternberk             41.41   + 1.17
 5. Otrubová Ivona            PLU7677 C TJ SOKOL Plumlov                43.59   + 3.35
 6. Janků Renata              STE7251 C SK SKI-OB Šternberk             46.02   + 5.38
 7. Good Ludmila              SBR8050 C SKOB Bruntál                    46.12   + 5.48
 8. Němečková Věra            PLU7777 C TJ SOKOL Plumlov                48.31   + 8.07
 9. Neumannová Kamila         STE6751 C SK SKI-OB Šternberk             51.49   +11.25
10. Moskvová Jitka            ZLH7551 C OOB TJ Zlaté Hory               52.00   +11.36
11. Matoušková Jana           SSU7951 C SK Severka Šumperk              52.29   +12.05
12. Jílková Hana              KON8080 C KOB Konice                      53.31   +13.07
13. Siatková Silvie           ZLH7451 C OOB TJ Zlaté Hory               55.10   +14.46
14. Holasová Šarka            AOP7853 C Orientační Běh Opava            55.41   +15.17
15. Ondráčková Adéla          KSU7676 C Klub vytrvalostních sportů Šum  59.15   +18.51
16. Kopecká Jitka             UOL7750 C SOB Olomouc                     60.05   +19.41
17. Seidenglanzová Irena      SSU7450 C SK Severka Šumperk              65.47   +25.23
18. Stryková Vlasta           KSU7667 C Klub vytrvalostních sportů Šum  71.25   +31.01
19. Plachá Andrea             JPV7676 C Oddíl OS SK Prostějov           76.19   +35.55
20. Heclová Jana              KSU7550 C Klub vytrvalostních sportů Šum  78.12   +37.48
21. Smékalová Jana            UOL7850 C SOB Olomouc                     89.42   +49.18
    Tomanková Martina         KSU7552 C Klub vytrvalostních sportů Šum   DISK         
--------------------------------------------------------------------------------------



                                                            Vytvořeno 15.10.2016 15:24
15.10.2016 3. závod Hanáckého žebříčku podzim
D45C      2.70 km, 170 m, 11 kontrol
                                                                    protokol  mezičasy
--------------------------------------------------------------------------------------
 1. Ostřanská Iveta           SSU6591 C SK Severka Šumperk              38.52         
 2. Hlavová Miroslava         KON6389 C KOB Konice                      40.25   + 1.33
 3. Dittrichová Lenka         KON6285 C KOB Konice                      45.51   + 6.59
 4. Smičková Eva              KON5887 C KOB Konice                      48.10   + 9.18
 5. Felklová Jarmila          47C6050 C ASPV OA Šumperk                 57.07   +18.15
 6. Holečková Lenka           UOL6750 C SOB Olomouc                     59.05   +20.13
 7. Novotná Jitka             ZLH7050 C OOB TJ Zlaté Hory               60.59   +22.07
 8. Kotrlová Gita             UOL6953 C SOB Olomouc                     61.40   +22.48
 9. Polášková Jana            KSU7171 C Klub vytrvalostních sportů Šum  65.00   +26.08
10. Štorková Simona           JPV6556 C Oddíl OS SK Prostějov           67.03   +28.11
11. Pšenčíková Eva            KSU6950 C Klub vytrvalostních sportů Šum  69.35   +30.43
12. Slavíčková Katerina       OOL6955 C SK Haná orienteering            70.47   +31.55
13. Špacírová Danuše          UOL5852 C SOB Olomouc                     76.07   +37.15
14. Vrtalová Gabriela         UOL7050 C SOB Olomouc                     93.16   +54.24
    Sedláčková Hana           KON5481 C KOB Konice                       DISK         
--------------------------------------------------------------------------------------



                                                           Vytvořeno 15.10.2016 15:24
15.10.2016 3. závod Hanáckého žebříčku podzim
D55C      2.20 km, 165 m, 11 kontrol
                                                                   protokol  mezičasy
-------------------------------------------------------------------------------------
1. Štáblová Jitka            HSU5350 C Horizont klub Šumperk           49.09         
2. Künstlerová Milada        UOL5651 C SOB Olomouc                     64.08   +14.59
3. Čadilová Alena            HSU5050 C Horizont klub Šumperk          100.51   +51.42
-------------------------------------------------------------------------------------



                                                            Vytvořeno 15.10.2016 15:24
15.10.2016 3. závod Hanáckého žebříčku podzim
H10C      1.70 km, 70 m, 7 kontrol
                                                                    protokol  mezičasy
--------------------------------------------------------------------------------------
 1. Soldán Robin              PLU0600 C TJ SOKOL Plumlov                13.58         
 2. Jordán Alexandr           KSU0626 C Klub vytrvalostních sportů Šum  14.16   + 0.18
 3. Mlček Vincenc             KSU0700 C Klub vytrvalostních sportů Šum  18.17   + 4.19
 4. Ondráček Viktor           KSU0600 C Klub vytrvalostních sportů Šum  18.54   + 4.56
 5. Špok Petr                 KRN0601 C KOS TJ Lokomotiva Krnov         19.07   + 5.09
 6. Holas Štěpán              AOP0900 C Orientační Běh Opava            20.45   + 6.47
 7. Navrátil Pavel            ASU0747 C Magnus Orienteering             21.30   + 7.32
 8. Macek Vojtěch             ASU0748 C Magnus Orienteering             23.07   + 9.09
 9. Šneider Kvido             ASU0749 C Magnus Orienteering             25.16   +11.18
 9. Polášek Filip             KSU0818 C Klub vytrvalostních sportů Šum  25.16   +11.18
11. Cveček Jan                SSU0701 C SK Severka Šumperk              29.27   +15.29
MS  Bláha Adam                KSU0525 C Klub vytrvalostních sportů Šum  13.47         
--------------------------------------------------------------------------------------



                                                            Vytvořeno 15.10.2016 15:24
15.10.2016 3. závod Hanáckého žebříčku podzim
H12C      1.70 km, 80 m, 7 kontrol
                                                                    protokol  mezičasy
--------------------------------------------------------------------------------------
 1. Janků Martin              STE0404 B SK SKI-OB Šternberk             13.26         
 2. Štábl Patrik              KSU0606 B Klub vytrvalostních sportů Šum  14.27   + 1.01
 3. Tomanek Lukáš             KSU0502 C Klub vytrvalostních sportů Šum  14.50   + 1.24
 4. Otruba František          PLU0501 B TJ SOKOL Plumlov                15.17   + 1.51
 5. Černoch Martin            PLU0500 B TJ SOKOL Plumlov                16.00   + 2.34
 6. Šána Robert               KSU0616 C Klub vytrvalostních sportů Šum  16.56   + 3.30
 7. Bartášek Tomáš            ASU0447 C Magnus Orienteering             17.09   + 3.43
 8. Kobylka David             ASU0546 C Magnus Orienteering             17.47   + 4.21
 9. Šperlich Jan              KSU0403 C Klub vytrvalostních sportů Šum  17.50   + 4.24
10. Kroul Jiří                KSU0505 C Klub vytrvalostních sportů Šum  19.00   + 5.34
11. Karásek Antonín           PLU0503 C TJ SOKOL Plumlov                21.45   + 8.19
12. Štorek Jan                JPV0505 C Oddíl OS SK Prostějov           22.51   + 9.25
13. Hohn Matěj                ASU0548 C Magnus Orienteering             22.57   + 9.31
14. Opravil Vojtěch           KSU0515 C Klub vytrvalostních sportů Šum  29.24   +15.58
15. Dzik Ondrej               VIV     C GIGANT Orienteering             32.19   +18.53
16. Greschner Adam            ASU0547 C Magnus Orienteering             33.38   +20.12
--------------------------------------------------------------------------------------



                                                            Vytvořeno 15.10.2016 15:24
15.10.2016 3. závod Hanáckého žebříčku podzim
H14C      2.10 km, 110 m, 10 kontrol
                                                                    protokol  mezičasy
--------------------------------------------------------------------------------------
 1. Stryk Štěpán              KSU0306 B Klub vytrvalostních sportů Šum  24.16         
 2. Hecl František            KSU0201 B Klub vytrvalostních sportů Šum  24.21   + 0.05
 3. Dostál František          UOL0201 C SOB Olomouc                     26.21   + 2.05
 4. Svoboda Radek             STE0207 B SK SKI-OB Šternberk             26.35   + 2.19
 5. Seidenglanz Jáchym        SSU0202 B SK Severka Šumperk              26.50   + 2.34
 6. Novotný Erik              ZLH0301 B OOB TJ Zlaté Hory               41.56   +17.40
 7. Hájek Tomáš               STE0200 C SK SKI-OB Šternberk             43.58   +19.42
 8. Novák Rostislav           PLU0300 C TJ SOKOL Plumlov                61.05   +36.49
 9. Karásek Matyáš            ZPV0302 C KOB ZPV Prostějov               62.30   +38.14
10. Hošťálek Ondřej           ZPV0300 C KOB ZPV Prostějov               66.31   +42.15
--------------------------------------------------------------------------------------



                                                           Vytvořeno 15.10.2016 15:24
15.10.2016 3. závod Hanáckého žebříčku podzim
H16C      3.00 km, 190 m, 14 kontrol
                                                                   protokol  mezičasy
-------------------------------------------------------------------------------------
1. Kroul Josef               KSU0044 A Klub vytrvalostních sportů Šum  31.20         
2. Krč Matěj                 KSU0101 B Klub vytrvalostních sportů Šum  39.04   + 7.44
3. Karásek Adam              ZPV0001 B KOB ZPV Prostějov               39.26   + 8.06
4. Grulich Ondřej            KSU0049 B Klub vytrvalostních sportů Šum  44.51   +13.31
5. Babišta Antonín           KSU0111 B Klub vytrvalostních sportů Šum  47.24   +16.04
6. Neumann David             STE0101 B SK SKI-OB Šternberk             49.48   +18.28
7. Holusek Jiří              JPV0123 C Oddíl OS SK Prostějov           55.17   +23.57
8. Poštulka Lukáš            STE0104 B SK SKI-OB Šternberk             56.27   +25.07
-------------------------------------------------------------------------------------



                                                           Vytvořeno 15.10.2016 15:24
15.10.2016 3. závod Hanáckého žebříčku podzim
H18C      3.70 km, 235 m, 16 kontrol
                                                                   protokol  mezičasy
-------------------------------------------------------------------------------------
1. Ondráček Radek            KSU9933 B Klub vytrvalostních sportů Šum  46.28         
-------------------------------------------------------------------------------------



                                                            Vytvořeno 15.10.2016 15:24
15.10.2016 3. závod Hanáckého žebříčku podzim
H21C      4.70 km, 290 m, 20 kontrol
                                                                    protokol  mezičasy
--------------------------------------------------------------------------------------
 1. Matoušek Jiří             SSU7504 C SK Severka Šumperk              40.45         
 2. Král Václav               SSU8243 C SK Severka Šumperk              42.31   + 1.46
 3. Skřivanek Marcel          JPV7713 C Oddíl OS SK Prostějov           44.01   + 3.16
 4. Otruba Marek              PLU7417 C TJ SOKOL Plumlov                46.02   + 5.17
 5. Václavek Tomáš            STE5809 C SK SKI-OB Šternberk             48.18   + 7.33
 6. Janků Marek               STE7102 C SK SKI-OB Šternberk             49.17   + 8.32
 7. Holas Tomáš               AOP7802 C Orientační Běh Opava            49.38   + 8.53
 8. Šrámek Jaromír            KSU5801 C Klub vytrvalostních sportů Šum  50.08   + 9.23
 9. Strachota Petr            TJN8700 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis  51.06   +10.21
10. Poštulka Tomáš            STE9700 B SK SKI-OB Šternberk             51.58   +11.13
11. Kala Matěj                OOL8901 C SK Haná orienteering            52.13   +11.28
12. Zdráhal Robert            OOL5707 C SK Haná orienteering            55.13   +14.28
13. Pudel Jarda               STE7505 C SK SKI-OB Šternberk             55.23   +14.38
14. Zdráhal Tomáš             OOL5301 C SK Haná orienteering            56.17   +15.32
15. Moskva Roman              ZLH7501 C OOB TJ Zlaté Hory               57.37   +16.52
16. Kopecký David             UOL7800 C SOB Olomouc                     59.26   +18.41
17. Rohan Tomáš               ASU9009 C Magnus Orienteering             74.26   +33.41
18. Dzik Martin               VIV     C GIGANT Orienteering             81.40   +40.55
19. Karásek Michal            ZPV7900 C KOB ZPV Prostějov               88.30   +47.45
    Mrkvica Petr              ZLH7800 C OOB TJ Zlaté Hory                DISK         
--------------------------------------------------------------------------------------



                                                            Vytvořeno 15.10.2016 15:24
15.10.2016 3. závod Hanáckého žebříčku podzim
H35C      3.80 km, 245 m, 19 kontrol
                                                                    protokol  mezičasy
--------------------------------------------------------------------------------------
 1. Smolka Martin             STE7100 C SK SKI-OB Šternberk             38.19         
 2. Horký Jan                 UOL7100 C SOB Olomouc                     38.51   + 0.32
 3. Novotný Tomáš             ZLH7001 C OOB TJ Zlaté Hory               40.39   + 2.20
 4. Hecl Miloš                KSU7601 C Klub vytrvalostních sportů Šum  42.35   + 4.16
 5. Binar Robert              UOL7500 C SOB Olomouc                     43.50   + 5.31
 6. Navrátil Václav           KON6427 C KOB Konice                      43.51   + 5.32
 7. Ženčák Jaroslav           47C6100 C ASPV OA Šumperk                 45.38   + 7.19
 8. Hepnar Luboš              STE6307 C SK SKI-OB Šternberk             45.50   + 7.31
 9. Stibor Zbyněk             KAR7601 C SK Karlovice                    56.36   +18.17
10. Patterman Pavel           KSU7337 C Klub vytrvalostních sportů Šum  59.00   +20.41
11. Smékal David              UOL7503 C SOB Olomouc                     59.26   +21.07
12. Štábl Roman               KSU7501 C Klub vytrvalostních sportů Šum  59.58   +21.39
13. Poštulka Zdenek           STE6600 C SK SKI-OB Šternberk             64.35   +26.16
14. Cveček Martin             PVP7400 C VSS Přírodověda Praha           67.40   +29.21
15. Pavelka Martin            KSU7503 C Klub vytrvalostních sportů Šum  68.17   +29.58
16. Tomášek Tomáš             STE8000 C SK SKI-OB Šternberk             70.42   +32.23
17. Zbořil Ctirad             UOL7200 C SOB Olomouc                     87.17   +48.58
    Karásek Martin            ZPV7301 C KOB ZPV Prostějov                DISK         
    Grepl Ladislav            KON6111 C KOB Konice                       DISK         
--------------------------------------------------------------------------------------



                                                            Vytvořeno 15.10.2016 15:24
15.10.2016 3. závod Hanáckého žebříčku podzim
H45C      3.30 km, 185 m, 15 kontrol
                                                                    protokol  mezičasy
--------------------------------------------------------------------------------------
 1. Souček Jan                SSU6504 C SK Severka Šumperk              38.08         
 2. Navrátil Antonín          UOL5301 C SOB Olomouc                     39.40   + 1.32
 3. Václavek Jiří             STE5701 C SK SKI-OB Šternberk             39.50   + 1.42
 4. Slavík Tomáš              VRB6808 C Sportovní klub ve Vrbně pod Pr  40.10   + 2.02
 5. Dokoupil Vojtěch          ZPV6425 C KOB ZPV Prostějov               43.03   + 4.55
 6. Kotrle Miroslav           UOL7005 C SOB Olomouc                     45.45   + 7.37
 7. Kubeš Jaromír             PLU6219 C TJ SOKOL Plumlov                51.59   +13.51
 8. Vodička Luděk             SBR5501 C SKOB Bruntál                    52.44   +14.36
 9. Plachý Martin             JPV6515 C Oddíl OS SK Prostějov           59.55   +21.47
10. Zatloukal Tomáš           SSU6700 C SK Severka Šumperk              61.02   +22.54
11. Štorek Petr               JPV6505 C Oddíl OS SK Prostějov           66.17   +28.09
12. Květoň Vladimír           KSU6800 C Klub vytrvalostních sportů Šum  66.26   +28.18
13. Roubalík Radovan          3SX6400 C ZŠ Těšetice                     75.23   +37.15
14. Raclavský Vladislav       UOL6600 C SOB Olomouc                     75.42   +37.34
    Zatloukal Radek           STE7000 C SK SKI-OB Šternberk              DISK         
MS  Jadviščok Ladislav        UOL7700 C SOB Olomouc                     92.55   +54.47
--------------------------------------------------------------------------------------



                                                            Vytvořeno 15.10.2016 15:24
15.10.2016 3. závod Hanáckého žebříčku podzim
H55C      2.40 km, 145 m, 12 kontrol
                                                                    protokol  mezičasy
--------------------------------------------------------------------------------------
 1. Janů Zdeněk               KSU5749 C Klub vytrvalostních sportů Šum  30.49         
 2. Višňa Milan               OOL5904 C SK Haná orienteering            31.17   + 0.28
 3. Komínek Jaroslav          KON5713 C KOB Konice                      33.00   + 2.11
 4. Felkl Luděk               47C6000 C ASPV OA Šumperk                 38.05   + 7.16
 5. Špičák František          CEL5628 C TJ Sokol Čelechovice na Hané    38.41   + 7.52
 6. Sklenář Antonín           STE4801 C SK SKI-OB Šternberk             40.34   + 9.45
 7. Bednář Jan                UOL5402 C SOB Olomouc                     44.48   +13.59
 8. Janošík Antonín           UOL5201 C SOB Olomouc                     51.40   +20.51
    Doseděl Emil              STE6100 C SK SKI-OB Šternberk              DISK         
    Skácel Jaroslav           KON4617 C KOB Konice                       DISK         
--------------------------------------------------------------------------------------



                                                           Vytvořeno 15.10.2016 15:24
15.10.2016 3. závod Hanáckého žebříčku podzim
H65C      2.20 km, 140 m, 9 kontrol
                                                                   protokol  mezičasy
-------------------------------------------------------------------------------------
1. Ostřanský Josef           SSU4302 C SK Severka Šumperk              33.28         
2. Toman Stanislav           SBR4801 C SKOB Bruntál                    38.49   + 5.21
3. Pilc Oldřich              ZPV5100 C KOB ZPV Prostějov               40.20   + 6.52
4. Pospíšil Karel            KAR5001 C SK Karlovice                    41.17   + 7.49
5. Jadviščok Ladislav        UOL5101 C SOB Olomouc                     42.54   + 9.26
6. Gottfried Jan             UOL4602 C SOB Olomouc                     61.40   +28.12
7. Kroupa Jaroslav           ZPV4012 C KOB ZPV Prostějov               67.33   +34.05
8. Čermák Miloslav           STE4101 C SK SKI-OB Šternberk             77.08   +43.40
-------------------------------------------------------------------------------------



                                                            Vytvořeno 15.10.2016 15:24
15.10.2016 3. závod Hanáckého žebříčku podzim
HDR      1.90 km, 100 m, 8 kontrol
                                                                    protokol  mezičasy
--------------------------------------------------------------------------------------
 1. Moskva Vojtěch            ZLH0802 C OOB TJ Zlaté Hory               23.25         
 2. Štábl Vít                 KSU1100 C Klub vytrvalostních sportů Šum  24.00   + 0.35
 3. Mikoska Eman              STE     C SK SKI-OB Šternberk             24.12   + 0.47
 4. Matoušek Jan              SSU0909 C SK Severka Šumperk              27.20   + 3.55
 5. Bublova Matylda           UOL     C SOB Olomouc                     27.33   + 4.08
 6. Rozsíval Martin           KON1022 C KOB Konice                      29.29   + 6.04
 7. Matl Jachym a Adam        KSU     C Klub vytrvalostních sportů Šum  32.48   + 9.23
 8. Stiborová Blanka          KAR7650 C SK Karlovice                    33.11   + 9.46
 9. Možný Šimon               SSU0800 C SK Severka Šumperk              34.08   +10.43
10. Otrubová Karolína         PLU0888 C TJ SOKOL Plumlov                37.42   +14.17
11. Chytráčková Zuzana        PLU0950 C TJ SOKOL Plumlov                37.44   +14.19
12. Mrkvica Jan               ZLH9965 C OOB TJ Zlaté Hory               38.03   +14.38
13. Burda Tomas               STE     C SK SKI-OB Šternberk             38.12   +14.47
14. Dráčová Ema               8VX0900 C Klub                            38.49   +15.24
15. Krtička Antonín           SSU1000 C SK Severka Šumperk              38.56   +15.31
16. Krtička Mikuláš           SSU1100 C SK Severka Šumperk              39.27   +16.02
17. Pavelkova Eva             KSU     C Klub vytrvalostních sportů Šum  40.17   +16.52
18. Tůnová Michala            NNN9965 C Neregistrovaní (NNN)            41.17   +17.52
19. Fendrychová Klára         STE0750 C SK SKI-OB Šternberk             42.12   +18.47
20. Slavík Ondřej             VRB0505 C Sportovní klub ve Vrbně pod Pr  42.53   +19.28
21. Plachý Matyáš             JPV1010 C Oddíl OS SK Prostějov           43.13   +19.48
22. Skřivanek František       1XC1200 C Skřivankovi                     43.55   +20.30
23. Ticha Anna                78H     C                                 45.03   +21.38
24. Janků Michala             STE1150 C SK SKI-OB Šternberk             45.07   +21.42
25. Starostik Jakub           UOL     C SOB Olomouc                     49.07   +25.42
26. Tomášek Matěj             STE1201 C SK SKI-OB Šternberk             54.09   +30.44
    Kopecká Tereza            UOL1050 C SOB Olomouc                      DISK         
--------------------------------------------------------------------------------------



                                                            Vytvořeno 15.10.2016 15:24
15.10.2016 3. závod Hanáckého žebříčku podzim
DH10N      1.30 km, 65 m, 5 kontrol
                                                                    protokol  mezičasy
--------------------------------------------------------------------------------------
 1. Mrkvica Václav            ZLH0800 C OOB TJ Zlaté Hory               17.48         
 2. Burdová Helena            STE0653 C SK SKI-OB Šternberk             19.33   + 1.45
 3. Reichlová Pavla           KSU0888 C Klub vytrvalostních sportů Šum  25.28   + 7.40
 4. Skřivanková Anna          1XC0800 C Skřivankovi                     25.44   + 7.56
 5. Reichlová Lucie           KSU0850 C Klub vytrvalostních sportů Šum  26.50   + 9.02
 6. Akrap Kryštof             STE0701 C SK SKI-OB Šternberk             32.44   +14.56
 7. Tomanková Alice           KSU0959 C Klub vytrvalostních sportů Šum  33.37   +15.49
 8. Matoušková Johana         SSU0750 C SK Severka Šumperk              33.43   +15.55
 9. Rozsívalová Adéla         KON0760 C KOB Konice                      41.53   +24.05
10. Kunstlerova Natalie       UOL     C SOB Olomouc                     48.39   +30.51
11. Janda Oskar               STE0801 C SK SKI-OB Šternberk             50.33   +32.45
12. Kočandrlová Natálie       KSU0979 C Klub vytrvalostních sportů Šum  52.52   +35.04
MS  Mikošková Marie           STE0552 C SK SKI-OB Šternberk             25.54   + 8.06
--------------------------------------------------------------------------------------



                                                            Vytvořeno 15.10.2016 15:24
15.10.2016 3. závod Hanáckého žebříčku podzim
P      1.80 km, 90 m, 8 kontrol
                                                                    protokol  mezičasy
--------------------------------------------------------------------------------------
 1. Kroul Josef               KSU7302 C Klub vytrvalostních sportů Šum  14.41         
 2. Štorek David              JPV0202 B Oddíl OS SK Prostějov           19.50   + 5.09
 3. Hruby Lukas               45N     C                                 21.28   + 6.47
 4. Štáblová Michaela         KSU7787 C Klub vytrvalostních sportů Šum  22.31   + 7.50
 5. Zencakova Marie           47C     C ASPV OA Šumperk                 24.09   + 9.28
 6. Pattermanová Ivana        KSU7551 C Klub vytrvalostních sportů Šum  24.25   + 9.44
 7. Halabrín Petr             PLU0100 C TJ SOKOL Plumlov                25.00   +10.19
 8. Slavíček Stanislav        OOL6708 C SK Haná orienteering            26.12   +11.31
 9. Pinkrtonová Štěpánka      XXX     C                                 27.35   +12.54
10. Jurenka Pavel             45V     C                                 27.47   +13.06
11. Horký Jan                 UOL4600 C SOB Olomouc                     28.17   +13.36
12. Labudík Milan             VRB6202 C Sportovní klub ve Vrbně pod Pr  28.31   +13.50
13. Roubalíková Iva           3SX6450 C ZŠ Těšetice                     30.42   +16.01
14. Smolková Dagmar           STE6451 C SK SKI-OB Šternberk             31.00   +16.19
15. Hájková Stanislava        STE7650 C SK SKI-OB Šternberk             32.21   +17.40
16. Doseděl Štěpán            STE0206 C SK SKI-OB Šternberk             33.47   +19.06
17. Herman Jakub              KRN0606 C KOS TJ Lokomotiva Krnov         38.44   +24.03
18. Cetkovska Tereza          45V     C                                 38.45   +24.04
19. Poštulková Milada         STE6850 C SK SKI-OB Šternberk             46.43   +32.02
20. Skoumalová Marie          KON4589 C KOB Konice                      46.44   +32.03
    Starostikova Zuzana       UOL     C SOB Olomouc                      DISK         
--------------------------------------------------------------------------------------