15.10.2016 3. závod Hanáckého žebříčku podzim
P      1.80 km, 90 m, 8 kontrol
protokol  výsledky                        K 1       K 2       K 3       K 4       K 5       K 6       K 7       K 8       cíl
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 1. Kroul Josef                14.41  1.22/ 2   3.32/ 2   6.04/ 1   7.10/ 1   8.07/ 1   9.16/ 1  12.12/ 1  13.56/ 1  14.41/ 1
    KSU7302 C Klub vytrvalostních sp  1.22/ 2   2.10/ 1   2.32/ 1   1.06/ 1   0.57/ 1   1.09/ 1   2.56/ 1   1.44/ 2   0.45/ 5

 2. Štorek David               19.50  1.15/ 1   3.28/ 1   8.21/ 4   9.40/ 3  11.12/ 2  12.38/ 2  16.19/ 2  19.06/ 2  19.50/ 2
    JPV0202 B Oddíl OS SK Prostějov   1.15/ 1   2.13/ 2   4.53/15   1.19/ 3   1.32/ 2   1.26/ 5   3.41/ 2   2.47/14   0.44/ 3

 3. Hruby Lukas                21.28  1.37/ 4   7.13/14   9.55/ 8  11.11/ 7  13.00/ 3  14.21/ 3  19.15/ 3  20.47/ 3  21.28/ 3
    45N     C                         1.37/ 4   5.36/17   2.42/ 2   1.16/ 2   1.49/ 5   1.21/ 3   4.54/ 7   1.32/ 1   0.41/ 1

 4. Štáblová Michaela          22.31  1.25/ 3   3.50/ 3   8.18/ 3   9.58/ 4  13.22/ 5  14.54/ 4  19.15/ 3  21.36/ 4  22.31/ 4
    KSU7787 C Klub vytrvalostních sp  1.25/ 3   2.25/ 4   4.28/ 9   1.40/ 5   3.24/13   1.32/ 6   4.21/ 5   2.21/ 9   0.55/11

 5. Zencakova Marie            24.09  1.53/ 8   5.03/ 6   9.50/ 7  11.39/ 8  13.19/ 4  15.25/ 5  20.12/ 5  22.59/ 5  24.09/ 5
    47C     C ASPV OA Šumperk         1.53/ 8   3.10/ 8   4.47/13   1.49/ 8   1.40/ 3   2.06/10   4.47/ 6   2.47/14   1.10/15

 6. Pattermanová Ivana         24.25  3.04/16   5.39/ 9   9.00/ 6  10.40/ 5  13.28/ 6  16.35/ 7  21.29/ 6  23.31/ 6  24.25/ 6
    KSU7551 C Klub vytrvalostních sp  3.04/16   2.35/ 6   3.21/ 4   1.40/ 5   2.48/11   3.07/18   4.54/ 7   2.02/ 3   0.54/10

 7. Halabrín Petr              25.00  2.02/ 9   4.22/ 5   8.01/ 2   9.28/ 2  13.53/ 7  16.00/ 6  21.58/ 7  24.16/ 7  25.00/ 7
    PLU0100 C TJ SOKOL Plumlov        2.02/ 9   2.20/ 3   3.39/ 5   1.27/ 4   4.25/16   2.07/11   5.58/11   2.18/ 8   0.44/ 3

 8. Slavíček Stanislav         26.12  1.44/ 6   5.04/ 7  10.41/11  13.10/12  15.19/ 9  18.39/11  22.58/ 8  25.20/ 8  26.12/ 8
    OOL6708 C SK Haná orienteering    1.44/ 6   3.20/10   5.37/17   2.29/15   2.09/ 8   3.20/19   4.19/ 4   2.22/10   0.52/ 8

 9. Pinkrtonová Štěpánka       27.35  6.28/20   9.51/17  14.08/15  16.04/15  17.44/14  19.39/14  23.44/10  26.19/ 9  27.35/ 9
    XXX     C                         6.28/20   3.23/11   4.17/ 8   1.56/11   1.40/ 3   1.55/ 7   4.05/ 3   2.35/12   1.16/17

10. Jurenka Pavel              27.47  4.47/19   7.33/15  10.45/12  12.37/ 9  16.27/12  17.51/10  24.58/11  27.00/10  27.47/10
    45V     C                         4.47/19   2.46/ 7   3.12/ 3   1.52/10   3.50/15   1.24/ 4   7.07/13   2.02/ 3   0.47/ 6

11. Horký Jan                  28.17  2.41/15   6.21/12  10.00/ 9  12.59/11  15.17/ 8  17.25/ 8  23.12/ 9  27.22/11  28.17/11
    UOL4600 C SOB Olomouc             2.41/15   3.40/13   3.39/ 5   2.59/18   2.18/ 9   2.08/13   5.47/10   4.10/19   0.55/11

12. Labudík Milan              28.31  2.16/12   5.51/10  11.48/14  13.51/14  15.51/10  17.47/ 9  25.27/12  27.39/12  28.31/12
    VRB6202 C Sportovní klub ve Vrbn  2.16/12   3.35/12   5.57/18   2.03/14   2.00/ 7   1.56/ 8   7.40/15   2.12/ 7   0.52/ 8

13. Roubalíková Iva            30.42  2.21/13   6.33/13  11.12/13  13.14/13  16.13/11  18.47/12  26.35/13  29.26/13  30.42/13
    3SX6450 C ZŠ Těšetice             2.21/13   4.12/15   4.39/10   2.02/12   2.59/12   2.34/15   7.48/16   2.51/16   1.16/17

14. Smolková Dagmar            31.00  2.02/ 9   5.21/ 8  10.09/10  12.48/10  17.18/13  19.32/13  27.50/14  29.55/14  31.00/14
    STE6451 C SK SKI-OB Šternberk     2.02/ 9   3.19/ 9   4.48/14   2.39/17   4.30/17   2.14/14   8.18/17   2.05/ 6   1.05/14

15. Hájková Stanislava         32.21  1.51/ 7   5.58/11  15.57/16  17.40/16  20.01/16  21.57/15  29.30/15  31.34/15  32.21/15
    STE7650 C SK SKI-OB Šternberk     1.51/ 7   4.07/14   9.59/20   1.43/ 7   2.21/10   1.56/ 8   7.33/14   2.04/ 5   0.47/ 6

16. Doseděl Štěpán             33.47  1.41/ 5   4.07/ 4   8.49/ 5  10.40/ 5  19.27/15  22.02/16  30.36/16  33.05/16  33.47/16
    STE0206 C SK SKI-OB Šternberk     1.41/ 5   2.26/ 5   4.42/12   1.51/ 9   8.47/19   2.35/16   8.34/19   2.29/11   0.42/ 2

17. Herman Jakub               38.44  2.09/11  16.25/20  21.06/20  23.35/20  25.27/18  27.34/17  33.35/17  36.52/17  38.44/17
    KRN0606 C KOS TJ Lokomotiva Krno  2.09/11  14.16/20   4.41/11   2.29/15   1.52/ 6   2.07/11   6.01/12   3.17/18   1.52/20

18. Cetkovska Tereza           38.45  3.21/17  13.46/19  17.42/18  19.44/18  27.56/19  29.14/18  34.31/18  37.41/18  38.45/18
    45V     C                         3.21/17  10.25/19   3.56/ 7   2.02/12   8.12/18   1.18/ 2   5.17/ 9   3.10/17   1.04/13

19. Poštulková Milada          46.43  4.26/18   9.21/16  18.22/19  21.35/19  25.22/17  29.37/19  39.37/19  45.02/19  46.43/19
    STE6850 C SK SKI-OB Šternberk     4.26/18   4.55/16   9.01/19   3.13/19   3.47/14   4.15/20  10.00/20   5.25/20   1.41/19

20. Skoumalová Marie           46.44  2.39/14  10.40/18  16.04/17  19.39/17  31.39/20  34.33/20  42.55/20  45.30/20  46.44/20
    KON4589 C KOB Konice              2.39/14   8.01/18   5.24/16   3.35/20  12.00/20   2.54/17   8.22/18   2.35/12   1.14/16

    Starostikova Zuzana         DISK                                                                                         
    UOL     C SOB Olomouc                                                                                                    
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------