1XC Skřivankovi

15.10.2016 3. Hanácký žebříček podzim - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 54) ? HDR 1XC1200 Skřivanek František 0.00 50.00 Kč neregistro ( 53) 2058523 DH10N 1XC0800 Skřivanková Anna 44.00 50.00 Kč neregistro
VKLAD CELKEM 100.00 Kč

3SX ZŠ Těšetice

15.10.2016 3. Hanácký žebříček podzim - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 221) 2102820 P 3SX6450 Roubalíková Iva 0.00 50.00 Kč neregistro ( 125) 2102813 H45C 3SX6400 Roubalík Radovan 22.00 80.00 Kč neregistro
VKLAD CELKEM 130.00 Kč

47C ASPV OA Šumperk

15.10.2016 3. Hanácký žebříček podzim - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 135) 2060274 H35C 47C6100 Ženčák Jaroslav 21.00 80.00 Kč neregistro ( 136) 52589 H55C 47C6000 Felkl Luděk 24.00 80.00 Kč neregistro ( 137) 433098 D45C 47C6050 Felklová Jarmila 46.00 80.00 Kč neregistro
VKLAD CELKEM 240.00 Kč

8VX Klub

15.10.2016 3. Hanácký žebříček podzim - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 87) ? HDR 8VX0900 Dráčová Ema 0.00 50.00 Kč neregistro
VKLAD CELKEM 50.00 Kč

8XX Kettnerovi

15.10.2016 3. Hanácký žebříček podzim - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 38) ? P 8XX6850 Kettnerová Kateřina 0.00 50.00 Kč neregistro ( 36) ? H45C 8XX6400 Kettner Vladek 16.00 80.00 Kč neregistro ( 37) ? H14C 8XX0300 Kettner Matyáš 21.00 50.00 Kč neregistro
VKLAD CELKEM 180.00 Kč

AOP Orientační Běh Opava

15.10.2016 3. Hanácký žebříček podzim - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 24) 232139 H10C AOP0900 Holas Štěpán 2.00 50.00 Kč ( 29) 361981 D14C AOP0351 Pachmannová Bára 6.00 50.00 Kč ( 25) 51190 D35C AOP7853 Holasová Šarka 23.00 80.00 Kč ( 31) 232251 DH10N AOP0852 Pachmannová Iva 32.00 50.00 Kč ( 30) 361953 D12C AOP0551 Pachmannová Katka 40.00 50.00 Kč ( 28) 361977 D35C AOP7252 Pachmannová Hana 43.00 80.00 Kč ( 22) 1400441 H21C AOP7802 Holas Tomáš 47.00 80.00 Kč ( 23) 51195 D12C AOP0651 Holasová Barbora 58.00 50.00 Kč
VKLAD CELKEM 490.00 Kč

ASU Magnus Orienteering

15.10.2016 3. Hanácký žebříček podzim - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 233) 426313 H10C ASU0748 Macek Vojtěch 0.00 50.00 Kč ( 242) 7203336 D16C ASU0299 Greschnerová Tereza 3.00 80.00 Kč ( 236) 416716 H12C ASU0447 Bartášek Tomáš 5.00 50.00 Kč ( 227) 7201771 D14C ASU0398 Šneiderová Daniela 8.00 50.00 Kč ( 237) 9132 H12C ASU0547 Greschner Adam 9.00 50.00 Kč ( 265) ? D16C ASU0199 Marková Eliška 11.00 120.00 Kč ( 241) ? D10C ASU0698 Pazderníková Zdeňka 12.00 50.00 Kč ( 234) 7206535 H10C ASU0747 Navrátil Pavel 14.00 50.00 Kč ( 235) 53003 H10C ASU0749 Šneider Kvido 18.00 50.00 Kč ( 240) 416509 D10C ASU0799 Bartášková Karolína 18.00 50.00 Kč ( 225) 7206550 D12C ASU0599 Navrátilová Marie 24.00 50.00 Kč ( 238) 2102553 H12C ASU0546 Kobylka David 25.00 50.00 Kč ( 243) ? D12C ASU0497 Drozdová Anna 28.00 50.00 Kč neregistro ( 239) 7207034 H21C ASU9009 Rohan Tomáš 41.00 80.00 Kč ( 226) 406938 D12C ASU0499 Vorlová Eva 46.00 50.00 Kč ( 224) 52539 D12C ASU0498 Blažková Simona 50.00 50.00 Kč ( 232) 7203330 D21C ASU8756 Staňková Lucie 52.00 80.00 Kč ( 230) 7200319 D21C ASU8282 Mesiarkinová Kamila 56.00 80.00 Kč ( 228) 515412 D21C ASU9271 Křečková Lenka 60.00 80.00 Kč ( 231) 52856 D21C ASU9090 Rešová Kateřina 64.00 80.00 Kč ( 229) 920693 D21C ASU9392 Mátlová Pavlína 68.00 80.00 Kč
VKLAD CELKEM 0.00 Kč

HSU Horizont klub Šumperk

15.10.2016 3. Hanácký žebříček podzim - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 160) 52599 D55C HSU5050 Čadilová Alena 29.00 80.00 Kč ( 46) 52557 D55C HSU5350 Štáblová Jitka 35.00 80.00 Kč
VKLAD CELKEM 160.00 Kč

JPV Oddíl OS SK Prostějov

15.10.2016 3. Hanácký žebříček podzim - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 42) ? HDR JPV1010 Plachý Matyáš 0.00 50.00 Kč ( 65) 2075675 P JPV0202 Štorek David 0.00 50.00 Kč ( 63) 2075678 H45C JPV6505 Štorek Petr 10.00 80.00 Kč ( 64) 2075670 H12C JPV0505 Štorek Jan 15.00 50.00 Kč ( 41) ? H45C JPV6515 Plachý Martin 18.00 80.00 Kč ( 126) 7208224 H16C JPV0123 Holusek Jiří 19.00 80.00 Kč ( 40) ? D35C JPV7676 Plachá Andrea 29.00 80.00 Kč ( 62) 2075676 D45C JPV6556 Štorková Simona 38.00 80.00 Kč ( 141) 210440 H21C JPV8237 Vlach Jan 51.00 80.00 Kč ( 52) 52592 H21C JPV7713 Skřivanek Marcel 75.00 80.00 Kč
VKLAD CELKEM 710.00 Kč

KAR SK Karlovice

15.10.2016 3. Hanácký žebříček podzim - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 129) 301254 HDR KAR7650 Stiborová Blanka 0.00 50.00 Kč neregistro ( 128) 301259 H35C KAR7601 Stibor Zbyněk 9.00 80.00 Kč ( 127) 51950 H65C KAR5001 Pospíšil Karel 10.00 80.00 Kč
VKLAD CELKEM 210.00 Kč

KON KOB Konice

15.10.2016 3. Hanácký žebříček podzim - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 48) 2090866 HDR KON1022 Rozsíval Martin 0.00 50.00 Kč ( 130) 52725 H35C KON6427 Navrátil Václav 3.00 80.00 Kč ( 257) 2069072 D10C KON0666 Jílková Lenka 4.00 80.00 Kč ( 258) 2069073 D10C KON0799 Jílková Pavla 8.00 80.00 Kč ( 138) 2020742 D18C KON9898 Vlachová Kateřina 9.00 80.00 Kč ( 27) 52720 H35C KON6919 Huňka Karel 15.00 80.00 Kč ( 26) 341715 H55C KON4617 Skácel Jaroslav 16.00 80.00 Kč ( 217) 8904 H55C KON5713 Komínek Jaroslav 20.00 80.00 Kč ( 72) 995816 D35C KON7852 Otrubová Johana 25.00 80.00 Kč ( 47) 2090865 DH10N KON0760 Rozsívalová Adéla 28.00 50.00 Kč ( 43) 433100 H35C KON6111 Grepl Ladislav 39.00 80.00 Kč ( 131) 52419 D45C KON5481 Sedláčková Hana 40.00 80.00 Kč ( 140) 52412 D45C KON5887 Smičková Eva 52.00 80.00 Kč ( 153) 52420 D45C KON6285 Dittrichová Lenka 60.00 80.00 Kč
VKLAD CELKEM 1060.00 Kč

KRN KOS TJ Lokomotiva Krnov

15.10.2016 3. Hanácký žebříček podzim - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 67) 428248 P KRN0606 Herman Jakub 0.00 50.00 Kč ( 66) 428288 H10C KRN0601 Špok Petr 4.00 50.00 Kč
VKLAD CELKEM 100.00 Kč

KSU Klub vytrvalostních sportů Šumperk

15.10.2016 3. Hanácký žebříček podzim - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 169) 49418 P KSU7787 Štáblová Michaela 0.00 50.00 Kč ( 174) 2085601 P KSU7551 Pattermanová Ivana 0.00 50.00 Kč ( 178) 2067330 P KSU7499 Reichlová Jiřina 0.00 50.00 Kč ( 182) 443095 P KSU7222 Ondráček Martin 0.00 50.00 Kč ( 186) 2090700 H45C KSU6800 Květoň Vladimír 0.00 80.00 Kč ( 214) ? HDR KSU1100 Štábl Vít 0.00 50.00 Kč ( 191) 446409 D14C KSU0353 Hegedüšová Viktorie 2.00 50.00 Kč ( 203) 53565 H12C KSU0505 Kroul Jiří 3.00 50.00 Kč ( 212) 2067338 D16C KSU0197 Hajduková Jana 5.00 80.00 Kč ( 184) 53654 H10C KSU0700 Mlček Vincenc 6.00 50.00 Kč ( 163) 2053582 D18C KSU9888 Habigerová Jana 7.00 80.00 Kč ( 179) 446410 H35C KSU7337 Patterman Pavel 7.00 80.00 Kč ( 197) 446437 H12C KSU0606 Štábl Patrik 7.00 50.00 Kč ( 206) 446425 D16C KSU0050 Pšenčíková Adéla 9.00 80.00 Kč ( 210) 2053547 H14C KSU0306 Stryk Štěpán 9.00 50.00 Kč ( 168) 2073739 H10C KSU0818 Polášek Filip 10.00 50.00 Kč ( 177) 446432 H35C KSU7501 Štábl Roman 11.00 80.00 Kč ( 192) 2058461 H45C KSU6701 Matoušek Milan 12.00 80.00 Kč ( 202) 2073734 H12C KSU0515 Opravil Vojtěch 13.00 50.00 Kč ( 193) 2085598 D10C KSU0660 Pattermanová Magdalena 14.00 50.00 Kč ( 161) 2056305 H18C KSU9933 Ondráček Radek 15.00 80.00 Kč ( 198) 53670 H10C KSU0600 Ondráček Viktor 16.00 50.00 Kč ( 196) 2073738 H12C KSU0616 Šána Robert 17.00 50.00 Kč ( 208) 2067336 H16C KSU0049 Grulich Ondřej 17.00 80.00 Kč ( 211) 2058486 H14C KSU0201 Hecl František 17.00 50.00 Kč ( 162) 2067337 H18C KSU9900 Gedeon Dominik 19.00 80.00 Kč ( 194) 53652 D10C KSU0656 Stryková Karolína 20.00 50.00 Kč ( 253) ? H10C KSU0525 Bláha Adam 20.00 50.00 Kč ( 213) 53649 H16C KSU0111 Babišta Antonín 21.00 80.00 Kč ( 200) 886293 H55C KSU5749 Janů Zdeněk 22.00 80.00 Kč ( 190) 2082903 H12C KSU0403 Šperlich Jan 23.00 50.00 Kč ( 164) 446412 DH10N KSU0979 Kočandrlová Natálie 24.00 50.00 Kč ( 195) ? H10C KSU0626 Jordán Alexandr 26.00 50.00 Kč ( 209) 446428 D12C KSU0484 Skoumalová Petra 26.00 50.00 Kč ( 204) 49316 H12C KSU0502 Tomanek Lukáš 27.00 50.00 Kč ( 215) 2058481 H16C KSU0101 Krč Matěj 27.00 80.00 Kč ( 201) 2053569 D12C KSU0550 Konečná Julie 30.00 50.00 Kč ( 170) 443099 D35C KSU7676 Ondráčková Adéla 31.00 80.00 Kč ( 172) 886296 H35C KSU7601 Hecl Miloš 33.00 80.00 Kč ( 188) 2056268 H16C KSU0044 Kroul Josef 33.00 80.00 Kč ( 205) 52566 H12C KSU0500 Šimek Adam 33.00 50.00 Kč ( 207) 443076 D12C KSU0494 Šánová Julie 34.00 50.00 Kč ( 171) 446436 D35C KSU7667 Stryková Vlasta 35.00 80.00 Kč ( 176) 2073731 H35C KSU7503 Pavelka Martin 37.00 80.00 Kč ( 189) 446448 H12C KSU0404 Pavelka Ondřej 37.00 50.00 Kč ( 165) 52617 DH10N KSU0959 Tomanková Alice 38.00 50.00 Kč ( 187) 446447 D12C KSU0454 Heclová Marie 38.00 50.00 Kč ( 175) 443087 D35C KSU7550 Heclová Jana 39.00 80.00 Kč ( 181) 52541 H35C KSU7227 Šimek Martin 43.00 80.00 Kč ( 166) 51309 DH10N KSU0888 Reichlová Pavla 46.00 50.00 Kč ( 167) ? DH10N KSU0850 Reichlová Lucie 50.00 50.00 Kč ( 173) 2058462 D35C KSU7552 Tomanková Martina 61.00 80.00 Kč ( 185) 443106 D45C KSU6950 Pšenčíková Eva 62.00 80.00 Kč ( 183) 420442 D45C KSU7171 Polášková Jana 66.00 80.00 Kč ( 180) 442855 D35C KSU7272 Krčová Martina 67.00 80.00 Kč ( 199) 515101 H21C KSU5801 Šrámek Jaromír 79.00 80.00 Kč
VKLAD CELKEM 3550.00 Kč

NNN Neregistrovaní (NNN)

15.10.2016 3. Hanácký žebříček podzim - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 252) ? HDR NNN9965 Tůnová Michala 0.00 50.00 Kč neregistro
VKLAD CELKEM 50.00 Kč

OOL SK Haná orienteering

15.10.2016 3. Hanácký žebříček podzim - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 156) 2023805 P OOL6708 Slavíček Stanislav 0.00 50.00 Kč ( 71) 307337 H55C OOL5904 Višňa Milan 4.00 80.00 Kč ( 1) 895219 H55C OOL5707 Zdráhal Robert 14.00 80.00 Kč ( 155) 421852 D45C OOL6955 Slavíčková Katka 36.00 80.00 Kč ( 21) 52530 H21C OOL5301 Zdráhal Tomáš 57.00 80.00 Kč ( 49) 7260029 H21C OOL8901 Kala Matěj 63.00 80.00 Kč
VKLAD CELKEM 450.00 Kč

PLU TJ SOKOL Plumlov

15.10.2016 3. Hanácký žebříček podzim - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 74) 2061817 D14C PLU0351 Černochová Michaela 0.00 50.00 Kč ( 82) 52482 HDR PLU0888 Otrubová Karolína 0.00 50.00 Kč ( 73) 2087634 H14C PLU0300 Novák Rostislav 3.00 50.00 Kč ( 86) 52500 H45C PLU6219 Kubeš Jaromír 6.00 80.00 Kč ( 81) 682687 H10C PLU0600 Soldán Robin 8.00 50.00 Kč ( 245) 1400409 D14C PLU0350 Němečková Kateřina 10.00 50.00 Kč ( 77) 2061762 H12C PLU0500 Černoch Martin 21.00 50.00 Kč ( 75) 2051531 D14C PLU0354 Hartmannová Anna 22.00 50.00 Kč ( 79) 428201 H12C PLU0503 Karásek Antonín 29.00 50.00 Kč ( 78) 2051506 H12C PLU0501 Otruba František 35.00 50.00 Kč ( 83) 887939 D35C PLU7677 Otrubová Ivona 49.00 80.00 Kč ( 76) 2087689 D12C PLU0452 Janečková Adéla 56.00 50.00 Kč ( 246) 2035158 D35C PLU7777 Němečková Věra 57.00 80.00 Kč ( 80) 2019215 D12C PLU0577 Otrubová Anna 60.00 50.00 Kč ( 244) 995892 H21C PLU7417 Otruba Marek 77.00 80.00 Kč
VKLAD CELKEM 870.00 Kč

PVP VSS Přírodověda Praha

15.10.2016 3. Hanácký žebříček podzim - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 300) 8041 H35C PVP7400 Cveček Martin 17.00 120.00 Kč
VKLAD CELKEM 120.00 Kč

SBR SKOB Bruntál

15.10.2016 3. Hanácký žebříček podzim - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 70) 51376 H65C SBR4801 Toman Stanislav 6.00 80.00 Kč ( 69) 51913 H45C SBR5501 Vodička Luděk 24.00 80.00 Kč
VKLAD CELKEM 160.00 Kč

SSU SK Severka Šumperk

15.10.2016 3. Hanácký žebříček podzim - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 18) 224904 HDR SSU0909 Matoušek Jan 0.00 50.00 Kč ( 216) 224899 HDR SSU0800 Možný Šimon 0.00 50.00 Kč ( 13) 52549 H65C SSU4302 Ostřanský Josef 4.00 80.00 Kč ( 84) 2027203 H45C SSU6504 Souček Jan 4.00 80.00 Kč ( 219) 2025342 D18C SSU9950 Zatloukalová Romana 5.00 80.00 Kč ( 220) 224900 D16C SSU0158 Zatloukalová Hana 7.00 80.00 Kč ( 218) 420422 H45C SSU6700 Zatloukal Tomáš 8.00 80.00 Kč ( 90) 1407427 H14C SSU0202 Seidenglanz Jáchym 13.00 50.00 Kč ( 89) 6710 D10C SSU0650 Seidenglanzová Johana 16.00 50.00 Kč ( 284) ? H10C SSU0701 Cveček Jan 22.00 80.00 Kč ( 14) 224901 D45C SSU6591 Ostřanská Iveta 42.00 80.00 Kč ( 35) 1406132 D35C SSU6091 Králová Zdenka 47.00 80.00 Kč ( 17) 52561 DH10N SSU0750 Matoušková Johana 48.00 50.00 Kč ( 88) 6713 D35C SSU7450 Seidenglanzová Irena 53.00 80.00 Kč neregistro ( 223) 9480 D21C SSU8151 Klíchová Jana 54.00 80.00 Kč ( 15) 2025355 D35C SSU7951 Matoušková Jana 63.00 80.00 Kč ( 16) 2025356 H21C SSU7504 Matoušek Jiří 65.00 80.00 Kč ( 222) 887940 H21C SSU8243 Král Václav 71.00 80.00 Kč
VKLAD CELKEM 1290.00 Kč

STE SK SKI-OB Šternberk

15.10.2016 3. Hanácký žebříček podzim - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 93) 2080967 D10C STE0650 Zatloukalová Julie 0.00 50.00 Kč ( 116) 232959 HDR STE0750 Fendrychová Klára 0.00 50.00 Kč ( 117) 52510 HDR STE1150 Janků Michala 0.00 50.00 Kč ( 118) 2073440 HDR STE1201 Tomášek Matěj 0.00 50.00 Kč neregistro ( 119) 2073437 P STE0206 Doseděl Štěpán 0.00 50.00 Kč ( 120) 2080842 P STE6850 Poštulková Milada 0.00 50.00 Kč ( 121) 2027230 P STE6451 Smolková Dagmar 0.00 50.00 Kč ( 104) 2027240 H14C STE0200 Hájek Tomáš 5.00 50.00 Kč ( 111) 2080962 H35C STE6600 Poštulka Zdenek 5.00 80.00 Kč ( 114) 2049563 H55C STE6100 Doseděl Emil 10.00 80.00 Kč ( 96) 7206537 D14C STE0250 Smolková Sabina 14.00 50.00 Kč ( 115) 52517 H55C STE4801 Sklenář Antonín 18.00 80.00 Kč ( 133) 52529 H65C STE4101 Čermák Miloslav 18.00 80.00 Kč ( 292) 2027241 H16C STE0101 Neumann David 23.00 80.00 Kč ( 132) 2032142 H14C STE0207 Svoboda Radek 25.00 50.00 Kč ( 112) 2027234 H35C STE7100 Smolka Martin 27.00 80.00 Kč ( 152) 52525 H45C STE5701 Václavek Jiří 28.00 80.00 Kč ( 101) 2073435 DH10N STE0653 Burdová Helena 30.00 50.00 Kč ( 103) 2035728 H12C STE0404 Janků Martin 31.00 50.00 Kč ( 105) 2060295 H16C STE0104 Poštulka Lukáš 31.00 80.00 Kč ( 110) 52506 H35C STE6307 Hepnar Luboš 31.00 80.00 Kč ( 94) 2102549 D12C STE0451 Lubrichová Veronika 32.00 50.00 Kč ( 102) 2073430 DH10N STE0801 Janda Oskar 34.00 50.00 Kč ( 113) 2073434 H35C STE8000 Tomášek Tomáš 35.00 80.00 Kč neregistro ( 95) 2035723 D12C STE0450 Lukašáková Sára 36.00 50.00 Kč ( 122) 2073423 DH10N STE0552 Mikošková Marie 40.00 50.00 Kč neregistro ( 260) 2035719 D12C STE0550 Neumannová Kristýna 42.00 50.00 Kč ( 100) 2096137 D35C STE7352 Zbraňková Magda 45.00 80.00 Kč ( 109) 52516 H21C STE7505 Pudel Jarda 49.00 80.00 Kč ( 279) 2073427 DH10N STE0701 Akrap Kryštof 52.00 50.00 Kč ( 107) 2080826 H21C STE7102 Janků Marek 55.00 80.00 Kč ( 97) 2060297 D21C STE9751 Dosedělová Klára 58.00 80.00 Kč ( 106) 52503 H21C STE7607 Fendrych Michal 59.00 80.00 Kč ( 99) 52514 D35C STE6751 Neumannová Kamila 65.00 80.00 Kč ( 98) 52502 D35C STE7251 Janků Renata 69.00 80.00 Kč ( 108) 2060296 H21C STE9700 Poštulka Tomáš 73.00 80.00 Kč
VKLAD CELKEM 2340.00 Kč

TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou

15.10.2016 3. Hanácký žebříček podzim - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 55) 7207342 H21C TJN8700 Strachota Petr 39.00 80.00 Kč
VKLAD CELKEM 80.00 Kč

UOL SOB Olomouc

15.10.2016 3. Hanácký žebříček podzim - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 33) 2020740 P UOL4600 Horký Jan 0.00 50.00 Kč ( 159) 52440 H65C UOL5101 Jadviščok Ladislav 2.00 80.00 Kč ( 256) 52473 H55C UOL5402 Bednář Jan 2.00 80.00 Kč ( 12) 2092433 D14C UOL0253 Raclavská Vlaďka 4.00 50.00 Kč ( 20) 2049535 D10C UOL0650 Kopecká Nela 6.00 50.00 Kč ( 134) 2092418 H55C UOL5201 Janošík Antonín 6.00 80.00 Kč ( 34) 2069085 D10C UOL0652 Dráčová Barbora 10.00 50.00 Kč ( 158) ? D18C UOL9951 Holečková Jana 11.00 80.00 Kč ( 254) 681853 H35C UOL7500 Binar Robert 13.00 80.00 Kč ( 139) 352323 H65C UOL4602 Gottfried Jan 14.00 80.00 Kč ( 7) 2088178 H14C UOL0201 Dostál František 15.00 50.00 Kč ( 157) 301555 D18C UOL9853 Holečková Anna 15.00 80.00 Kč ( 10) 2092435 D14C UOL0252 Raclavská Lenka 16.00 50.00 Kč ( 85) 2060254 H35C UOL7200 Zbořil Ctirad 19.00 80.00 Kč ( 11) 2092434 D14C UOL0251 Raclavská Zuzana 20.00 50.00 Kč ( 255) 1398997 D12C UOL0452 Binarová Adéla 22.00 50.00 Kč ( 3) 886282 H35C UOL7503 Smékal David 23.00 80.00 Kč ( 45) 515079 H45C UOL7005 Kotrle Miroslav 26.00 80.00 Kč ( 2) 2045207 D35C UOL7850 Smékalová Jana 27.00 80.00 Kč ( 39) 52445 D55C UOL5651 Künstlerová Milada 27.00 80.00 Kč ( 9) 2087712 H45C UOL6600 Raclavský Vladislav 30.00 80.00 Kč ( 304) 2075671 H45C UOL7700 Jadviščok Ladislav 32.00 80.00 Kč ( 154) 428280 D35C UOL7750 Kopecká Jitka 33.00 80.00 Kč ( 8) 52448 H45C UOL5301 Navrátil Antonín 34.00 80.00 Kč ( 32) 2020741 H35C UOL7100 Horký Jan 41.00 80.00 Kč ( 4) 2020728 D12C UOL0450 Smékalová Viktorie 44.00 50.00 Kč ( 44) 352324 D45C UOL6953 Kotrlová Gita 44.00 80.00 Kč ( 5) 2020729 D12C UOL0451 Smékalová Karolína 48.00 50.00 Kč ( 142) 301560 D45C UOL6750 Holečková Lenka 48.00 80.00 Kč ( 19) 2044889 H21C UOL7800 Kopecký David 53.00 80.00 Kč ( 124) 52730 D45C UOL5852 Špacírová Danuše 54.00 80.00 Kč ( 6) 2060253 D45C UOL7050 Vrtalová Gabriela 58.00 80.00 Kč
VKLAD CELKEM 2260.00 Kč

VRB Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem, z.s.

15.10.2016 3. Hanácký žebříček podzim - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 309) 232194 HDR VRB0505 Slavík Ondřej 0.00 50.00 Kč ( 324) 51954 P VRB6202 Labudík Milan 0.00 50.00 Kč ( 303) 436923 H45C VRB6808 Slavík Tomáš 2.00 80.00 Kč
VKLAD CELKEM 180.00 Kč

XXX

15.10.2016 3. Hanácký žebříček podzim - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 325) 2060240 P XXX Pinkrtonová Štěpánka 0.00 50.00 Kč neregistro
VKLAD CELKEM 50.00 Kč

ZLH OOB TJ Zlaté Hory

15.10.2016 3. Hanácký žebříček podzim - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 151) 416097 HDR ZLH0802 Moskva Vojtěch 0.00 50.00 Kč ( 251) 247250 HDR ZLH9965 Mrkvica Jan 0.00 50.00 Kč neregistro ( 61) 331363 D18C ZLH9851 Novotná Klára 3.00 80.00 Kč ( 59) 2020722 H14C ZLH0301 Novotný Erik 7.00 50.00 Kč ( 248) 52762 H55C ZLH4800 Novotný Stanisl 8.00 80.00 Kč ( 58) 331514 D16C ZLH0051 Novotná Tereza 13.00 80.00 Kč ( 57) 7001234 H35C ZLH7001 Novotný Tomáš 25.00 80.00 Kč ( 51) 251023 DH10N ZLH0800 Mrkvica Václav 26.00 50.00 Kč ( 247) 52763 D55C ZLH4850 Novotná Ludmila 31.00 80.00 Kč ( 149) 361979 D35C ZLH7551 Moskvová Jitka 41.00 80.00 Kč ( 56) 352319 D35C ZLH7451 Siatková Silvie 51.00 80.00 Kč ( 150) 2049561 D12C ZLH0550 Moskvová Agáta 52.00 50.00 Kč ( 60) 361929 D45C ZLH7050 Novotná Jitka 56.00 80.00 Kč ( 50) 7758623 H21C ZLH7800 Mrkvica Petr 61.00 80.00 Kč ( 148) 7506161 H21C ZLH7501 Moskva Roman 67.00 80.00 Kč
VKLAD CELKEM 1050.00 Kč

ZPV KOB ZPV Prostějov

15.10.2016 3. Hanácký žebříček podzim - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 250) 1400440 H65C ZPV5100 Pilc Oldřich 12.00 80.00 Kč ( 68) 231248 H45C ZPV5706 Jaroš Vojtěch 14.00 80.00 Kč ( 249) 52869 H65C ZPV4012 Kroupa Jaroslav 16.00 80.00 Kč ( 145) 206390 H14C ZPV0300 Hošťálek Ondřej 19.00 50.00 Kč ( 123) 52596 H45C ZPV6425 Dokoupil Vojtěch 20.00 80.00 Kč ( 146) 426397 H14C ZPV0302 Karásek Matyáš 23.00 50.00 Kč ( 144) 2070842 H16C ZPV0001 Karásek Adam 29.00 80.00 Kč ( 147) 2070849 H35C ZPV7301 Karásek Martin 29.00 80.00 Kč ( 92) 433096 H21C ZPV7900 Karásek Michal 45.00 80.00 Kč ( 91) 52654 D35C ZPV6666 Jarošová Petra 55.00 80.00 Kč ( 143) 2092440 D21C ZPV6970 Karásková Marcela 62.00 80.00 Kč
VKLAD CELKEM 820.00 Kč