Kategorie D10C

15.10.2016 3. Hanácký žebříček podzim - startovní listina

délka trati  1.70 km, převýšení    70 m,  8 kontrol           tištěno 13.10.2016    8:38

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
2080967 Zatloukalová Julie STE 0650 C 0 = 11:00:00 ......................... VAK C 2 = 11:02:00 2069072 Jílková Lenka KON 0666 C 4 = 11:04:00 2049535 Kopecká Nela UOL 0650 C 6 = 11:06:00 2069073 Jílková Pavla KON 0799 C 8 = 11:08:00 2069085 Dráčová Barbora UOL 0652 C 10 = 11:10:00 ? Pazderníková Zdeňka ASU 0698 C 12 = 11:12:00 2085598 Pattermanová Magdalena KSU 0660 C 14 = 11:14:00 6710 Seidenglanzová Johana SSU 0650 C 16 = 11:16:00 416509 Bartášková Karolína ASU 0799 C 18 = 11:18:00 53652 Stryková Karolína KSU 0656 C 20 = 11:20:00

Kategorie D12C

15.10.2016 3. Hanácký žebříček podzim - startovní listina

délka trati  1.70 km, převýšení    80 m,  8 kontrol           tištěno 13.10.2016    8:38

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 20 = 11:20:00 1398997 Binarová Adéla UOL 0452 B 22 = 11:22:00 7206550 Navrátilová Marie ASU 0599 B 24 = 11:24:00 446428 Skoumalová Petra KSU 0484 C 26 = 11:26:00 ? Drozdová Anna ASU 0497 C 28 = 11:28:00 neregistro 2053569 Konečná Julie KSU 0550 C 30 = 11:30:00 2102549 Lubrichová Veronika STE 0451 C 32 = 11:32:00 443076 Šánová Julie KSU 0494 B 34 = 11:34:00 2035723 Lukašáková Sára STE 0450 B 36 = 11:36:00 446447 Heclová Marie KSU 0454 C 38 = 11:38:00 361953 Pachmannová Katka AOP 0551 C 40 = 11:40:00 2035719 Neumannová Kristýna STE 0550 C 42 = 11:42:00 2020728 Smékalová Viktorie UOL 0450 B 44 = 11:44:00 406938 Vorlová Eva ASU 0499 C 46 = 11:46:00 2020729 Smékalová Karolína UOL 0451 B 48 = 11:48:00 52539 Blažková Simona ASU 0498 C 50 = 11:50:00 2049561 Moskvová Agáta ZLH 0550 C 52 = 11:52:00 ......................... VAK C 54 = 11:54:00 2087689 Janečková Adéla PLU 0452 C 56 = 11:56:00 51195 Holasová Barbora AOP 0651 C 58 = 11:58:00 2019215 Otrubová Anna PLU 0577 B 60 = 12:00:00

Kategorie D14C

15.10.2016 3. Hanácký žebříček podzim - startovní listina

délka trati  2.00 km, převýšení   110 m,  9 kontrol           tištěno 13.10.2016    8:38

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
2061817 Černochová Michaela PLU 0351 B 0 = 11:00:00 446409 Hegedüšová Viktorie KSU 0353 C 2 = 11:02:00 2092433 Raclavská Vlaďka UOL 0253 C 4 = 11:04:00 361981 Pachmannová Bára AOP 0351 C 6 = 11:06:00 7201771 Šneiderová Daniela ASU 0398 C 8 = 11:08:00 1400409 Němečková Kateřina PLU 0350 B 10 = 11:10:00 ......................... VAK C 12 = 11:12:00 7206537 Smolková Sabina STE 0250 B 14 = 11:14:00 2092435 Raclavská Lenka UOL 0252 C 16 = 11:16:00 ......................... VAK C 18 = 11:18:00 2092434 Raclavská Zuzana UOL 0251 C 20 = 11:20:00 2051531 Hartmannová Anna PLU 0354 C 22 = 11:22:00

Kategorie D16C

15.10.2016 3. Hanácký žebříček podzim - startovní listina

délka trati  2.50 km, převýšení   165 m, 12 kontrol           tištěno 13.10.2016    8:38

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 1 = 11:01:00 7203336 Greschnerová Tereza ASU 0299 C 3 = 11:03:00 2067338 Hajduková Jana KSU 0197 B 5 = 11:05:00 224900 Zatloukalová Hana SSU 0158 C 7 = 11:07:00 446425 Pšenčíková Adéla KSU 0050 B 9 = 11:09:00 ? Marková Eliška ASU 0199 C 11 = 11:11:00 331514 Novotná Tereza ZLH 0051 B 13 = 11:13:00

Kategorie D18C

15.10.2016 3. Hanácký žebříček podzim - startovní listina

délka trati  2.70 km, převýšení   190 m, 11 kontrol           tištěno 13.10.2016    8:38

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 1 = 11:01:00 331363 Novotná Klára ZLH 9851 B 3 = 11:03:00 2025342 Zatloukalová Romana SSU 9950 A 5 = 11:05:00 2053582 Habigerová Jana KSU 9888 C 7 = 11:07:00 2020742 Vlachová Kateřina KON 9898 A 9 = 11:09:00 ? Holečková Jana UOL 9951 C 11 = 11:11:00 ......................... VAK C 13 = 11:13:00 301555 Holečková Anna UOL 9853 C 15 = 11:15:00

Kategorie D21C

15.10.2016 3. Hanácký žebříček podzim - startovní listina

délka trati  3.80 km, převýšení   240 m, 16 kontrol           tištěno 13.10.2016    8:38

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 46 = 11:46:00 ......................... VAK C 48 = 11:48:00 ......................... VAK C 50 = 11:50:00 7203330 Staňková Lucie ASU 8756 C 52 = 11:52:00 9480 Klíchová Jana SSU 8151 C 54 = 11:54:00 7200319 Mesiarkinová Kamila ASU 8282 C 56 = 11:56:00 2060297 Dosedělová Klára STE 9751 C 58 = 11:58:00 515412 Křečková Lenka ASU 9271 C 60 = 12:00:00 2092440 Karásková Marcela ZPV 6970 C 62 = 12:02:00 52856 Rešová Kateřina ASU 9090 C 64 = 12:04:00 ......................... VAK C 66 = 12:06:00 920693 Mátlová Pavlína ASU 9392 C 68 = 12:08:00

Kategorie D35C

15.10.2016 3. Hanácký žebříček podzim - startovní listina

délka trati  2.90 km, převýšení   200 m, 14 kontrol           tištěno 13.10.2016    8:38

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
51190 Holasová Šarka AOP 7853 C 23 = 11:23:00 995816 Otrubová Johana KON 7852 C 25 = 11:25:00 2045207 Smékalová Jana UOL 7850 C 27 = 11:27:00 ? Plachá Andrea JPV 7676 C 29 = 11:29:00 443099 Ondráčková Adéla KSU 7676 C 31 = 11:31:00 428280 Kopecká Jitka UOL 7750 C 33 = 11:33:00 446436 Stryková Vlasta KSU 7667 C 35 = 11:35:00 ......................... VAK C 37 = 11:37:00 443087 Heclová Jana KSU 7550 C 39 = 11:39:00 361979 Moskvová Jitka ZLH 7551 C 41 = 11:41:00 361977 Pachmannová Hana AOP 7252 C 43 = 11:43:00 2096137 Zbraňková Magda STE 7352 C 45 = 11:45:00 1406132 Králová Zdenka SSU 6091 C 47 = 11:47:00 887939 Otrubová Ivona PLU 7677 C 49 = 11:49:00 352319 Siatková Silvie ZLH 7451 C 51 = 11:51:00 6713 Seidenglanzová Irena SSU 7450 C 53 = 11:53:00 neregistro 52654 Jarošová Petra ZPV 6666 C 55 = 11:55:00 2035158 Němečková Věra PLU 7777 C 57 = 11:57:00 ......................... VAK C 59 = 11:59:00 2058462 Tomanková Martina KSU 7552 C 61 = 12:01:00 2025355 Matoušková Jana SSU 7951 C 63 = 12:03:00 52514 Neumannová Kamila STE 6751 C 65 = 12:05:00 442855 Krčová Martina KSU 7272 C 67 = 12:07:00 52502 Janků Renata STE 7251 C 69 = 12:09:00

Kategorie D45C

15.10.2016 3. Hanácký žebříček podzim - startovní listina

délka trati  2.70 km, převýšení   170 m, 11 kontrol           tištěno 13.10.2016    8:38

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
421852 Slavíčková Katka OOL 6955 C 36 = 11:36:00 2075676 Štorková Simona JPV 6556 C 38 = 11:38:00 52419 Sedláčková Hana KON 5481 C 40 = 11:40:00 224901 Ostřanská Iveta SSU 6591 C 42 = 11:42:00 352324 Kotrlová Gita UOL 6953 C 44 = 11:44:00 433098 Felklová Jarmila 47C 6050 C 46 = 11:46:00 neregistro 301560 Holečková Lenka UOL 6750 C 48 = 11:48:00 ......................... VAK C 50 = 11:50:00 52412 Smičková Eva KON 5887 C 52 = 11:52:00 52730 Špacírová Danuše UOL 5852 C 54 = 11:54:00 361929 Novotná Jitka ZLH 7050 C 56 = 11:56:00 2060253 Vrtalová Gabriela UOL 7050 C 58 = 11:58:00 52420 Dittrichová Lenka KON 6285 C 60 = 12:00:00 443106 Pšenčíková Eva KSU 6950 C 62 = 12:02:00 ......................... VAK C 64 = 12:04:00 420442 Polášková Jana KSU 7171 C 66 = 12:06:00

Kategorie D55C

15.10.2016 3. Hanácký žebříček podzim - startovní listina

délka trati  2.20 km, převýšení   165 m, 11 kontrol           tištěno 13.10.2016    8:38

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
52445 Künstlerová Milada UOL 5651 C 27 = 11:27:00 52599 Čadilová Alena HSU 5050 C 29 = 11:29:00 52763 Novotná Ludmila ZLH 4850 C 31 = 11:31:00 ......................... VAK C 33 = 11:33:00 52557 Štáblová Jitka HSU 5350 C 35 = 11:35:00 ......................... VAK C 37 = 11:37:00

Kategorie DH10N

15.10.2016 3. Hanácký žebříček podzim - startovní listina

délka trati  1.30 km, převýšení    65 m,  5 kontrol           tištěno 13.10.2016    8:38

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 22 = 11:22:00 446412 Kočandrlová Natálie KSU 0979 C 24 = 11:24:00 251023 Mrkvica Václav ZLH 0800 C 26 = 11:26:00 2090865 Rozsívalová Adéla KON 0760 C 28 = 11:28:00 2073435 Burdová Helena STE 0653 C 30 = 11:30:00 232251 Pachmannová Iva AOP 0852 C 32 = 11:32:00 2073430 Janda Oskar STE 0801 C 34 = 11:34:00 ......................... VAK C 36 = 11:36:00 52617 Tomanková Alice KSU 0959 C 38 = 11:38:00 2073423 Mikošková Marie STE 0552 C 40 = 11:40:00 neregistro ......................... VAK C 42 = 11:42:00 2058523 Skřivanková Anna 1XC 0800 C 44 = 11:44:00 neregistro 51309 Reichlová Pavla KSU 0888 C 46 = 11:46:00 52561 Matoušková Johana SSU 0750 C 48 = 11:48:00 ? Reichlová Lucie KSU 0850 C 50 = 11:50:00 2073427 Akrap Kryštof STE 0701 C 52 = 11:52:00 ......................... VAK C 54 = 11:54:00

Kategorie H10C

15.10.2016 3. Hanácký žebříček podzim - startovní listina

délka trati  1.70 km, převýšení    70 m,  7 kontrol           tištěno 13.10.2016    8:38

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
426313 Macek Vojtěch ASU 0748 C 0 = 11:00:00 232139 Holas Štěpán AOP 0900 C 2 = 11:02:00 428288 Špok Petr KRN 0601 C 4 = 11:04:00 53654 Mlček Vincenc KSU 0700 C 6 = 11:06:00 682687 Soldán Robin PLU 0600 C 8 = 11:08:00 2073739 Polášek Filip KSU 0818 C 10 = 11:10:00 ......................... VAK C 12 = 11:12:00 7206535 Navrátil Pavel ASU 0747 C 14 = 11:14:00 53670 Ondráček Viktor KSU 0600 C 16 = 11:16:00 53003 Šneider Kvido ASU 0749 C 18 = 11:18:00 ? Bláha Adam KSU 0525 C 20 = 11:20:00 ? Cveček Jan SSU 0701 C 22 = 11:22:00 ......................... VAK C 24 = 11:24:00 ? Jordán Alexandr KSU 0626 C 26 = 11:26:00

Kategorie H12C

15.10.2016 3. Hanácký žebříček podzim - startovní listina

délka trati  1.70 km, převýšení    80 m,  7 kontrol           tištěno 13.10.2016    8:38

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 1 = 11:01:00 53565 Kroul Jiří KSU 0505 C 3 = 11:03:00 416716 Bartášek Tomáš ASU 0447 C 5 = 11:05:00 446437 Štábl Patrik KSU 0606 B 7 = 11:07:00 9132 Greschner Adam ASU 0547 C 9 = 11:09:00 ......................... VAK C 11 = 11:11:00 2073734 Opravil Vojtěch KSU 0515 C 13 = 11:13:00 2075670 Štorek Jan JPV 0505 C 15 = 11:15:00 2073738 Šána Robert KSU 0616 C 17 = 11:17:00 ......................... VAK C 19 = 11:19:00 2061762 Černoch Martin PLU 0500 B 21 = 11:21:00 2082903 Šperlich Jan KSU 0403 C 23 = 11:23:00 2102553 Kobylka David ASU 0546 C 25 = 11:25:00 49316 Tomanek Lukáš KSU 0502 C 27 = 11:27:00 428201 Karásek Antonín PLU 0503 C 29 = 11:29:00 2035728 Janků Martin STE 0404 B 31 = 11:31:00 52566 Šimek Adam KSU 0500 C 33 = 11:33:00 2051506 Otruba František PLU 0501 B 35 = 11:35:00 446448 Pavelka Ondřej KSU 0404 C 37 = 11:37:00

Kategorie H14C

15.10.2016 3. Hanácký žebříček podzim - startovní listina

délka trati  2.10 km, převýšení   110 m, 10 kontrol           tištěno 13.10.2016    8:38

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 1 = 11:01:00 2087634 Novák Rostislav PLU 0300 C 3 = 11:03:00 2027240 Hájek Tomáš STE 0200 C 5 = 11:05:00 2020722 Novotný Erik ZLH 0301 B 7 = 11:07:00 2053547 Stryk Štěpán KSU 0306 B 9 = 11:09:00 ......................... VAK C 11 = 11:11:00 1407427 Seidenglanz Jáchym SSU 0202 B 13 = 11:13:00 2088178 Dostál František UOL 0201 C 15 = 11:15:00 2058486 Hecl František KSU 0201 B 17 = 11:17:00 206390 Hošťálek Ondřej ZPV 0300 C 19 = 11:19:00 ? Kettner Matyáš 8XX 0300 C 21 = 11:21:00 neregistro 426397 Karásek Matyáš ZPV 0302 C 23 = 11:23:00 2032142 Svoboda Radek STE 0207 B 25 = 11:25:00

Kategorie H16C

15.10.2016 3. Hanácký žebříček podzim - startovní listina

délka trati  3.00 km, převýšení   190 m, 14 kontrol           tištěno 13.10.2016    8:38

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
2067336 Grulich Ondřej KSU 0049 B 17 = 11:17:00 7208224 Holusek Jiří JPV 0123 C 19 = 11:19:00 53649 Babišta Antonín KSU 0111 B 21 = 11:21:00 2027241 Neumann David STE 0101 B 23 = 11:23:00 ......................... VAK C 25 = 11:25:00 2058481 Krč Matěj KSU 0101 B 27 = 11:27:00 2070842 Karásek Adam ZPV 0001 B 29 = 11:29:00 2060295 Poštulka Lukáš STE 0104 B 31 = 11:31:00 2056268 Kroul Josef KSU 0044 A 33 = 11:33:00

Kategorie H18C

15.10.2016 3. Hanácký žebříček podzim - startovní listina

délka trati  3.70 km, převýšení   235 m, 16 kontrol           tištěno 13.10.2016    8:38

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
2056305 Ondráček Radek KSU 9933 B 15 = 11:15:00 ......................... VAK C 17 = 11:17:00 2067337 Gedeon Dominik KSU 9900 A 19 = 11:19:00 ......................... VAK C 21 = 11:21:00

Kategorie H21C

15.10.2016 3. Hanácký žebříček podzim - startovní listina

délka trati  4.70 km, převýšení   290 m, 20 kontrol           tištěno 13.10.2016    8:38

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 35 = 11:35:00 ......................... VAK C 37 = 11:37:00 7207342 Strachota Petr TJN 8700 C 39 = 11:39:00 7207034 Rohan Tomáš ASU 9009 C 41 = 11:41:00 ......................... VAK C 43 = 11:43:00 433096 Karásek Michal ZPV 7900 C 45 = 11:45:00 1400441 Holas Tomáš AOP 7802 C 47 = 11:47:00 52516 Pudel Jarda STE 7505 C 49 = 11:49:00 210440 Vlach Jan JPV 8237 C 51 = 11:51:00 2044889 Kopecký David UOL 7800 C 53 = 11:53:00 2080826 Janků Marek STE 7102 C 55 = 11:55:00 52530 Zdráhal Tomáš OOL 5301 C 57 = 11:57:00 52503 Fendrych Michal STE 7607 C 59 = 11:59:00 7758623 Mrkvica Petr ZLH 7800 C 61 = 12:01:00 7260029 Kala Matěj OOL 8901 C 63 = 12:03:00 2025356 Matoušek Jiří SSU 7504 C 65 = 12:05:00 7506161 Moskva Roman ZLH 7501 C 67 = 12:07:00 ......................... VAK C 69 = 12:09:00 887940 Král Václav SSU 8243 C 71 = 12:11:00 2060296 Poštulka Tomáš STE 9700 B 73 = 12:13:00 52592 Skřivanek Marcel JPV 7713 C 75 = 12:15:00 995892 Otruba Marek PLU 7417 C 77 = 12:17:00 515101 Šrámek Jaromír KSU 5801 C 79 = 12:19:00

Kategorie H35C

15.10.2016 3. Hanácký žebříček podzim - startovní listina

délka trati  3.80 km, převýšení   245 m, 19 kontrol           tištěno 13.10.2016    8:38

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 1 = 11:01:00 52725 Navrátil Václav KON 6427 C 3 = 11:03:00 2080962 Poštulka Zdenek STE 6600 C 5 = 11:05:00 446410 Patterman Pavel KSU 7337 C 7 = 11:07:00 301259 Stibor Zbyněk KAR 7601 C 9 = 11:09:00 446432 Štábl Roman KSU 7501 C 11 = 11:11:00 681853 Binar Robert UOL 7500 C 13 = 11:13:00 52720 Huňka Karel KON 6919 C 15 = 11:15:00 8041 Cveček Martin PVP 7400 C 17 = 11:17:00 2060254 Zbořil Ctirad UOL 7200 C 19 = 11:19:00 2060274 Ženčák Jaroslav 47C 6100 C 21 = 11:21:00 neregistro 886282 Smékal David UOL 7503 C 23 = 11:23:00 7001234 Novotný Tomáš ZLH 7001 C 25 = 11:25:00 2027234 Smolka Martin STE 7100 C 27 = 11:27:00 2070849 Karásek Martin ZPV 7301 C 29 = 11:29:00 52506 Hepnar Luboš STE 6307 C 31 = 11:31:00 886296 Hecl Miloš KSU 7601 C 33 = 11:33:00 2073434 Tomášek Tomáš STE 8000 C 35 = 11:35:00 neregistro 2073731 Pavelka Martin KSU 7503 C 37 = 11:37:00 433100 Grepl Ladislav KON 6111 C 39 = 11:39:00 2020741 Horký Jan UOL 7100 C 41 = 11:41:00 52541 Šimek Martin KSU 7227 C 43 = 11:43:00 ......................... VAK C 45 = 11:45:00

Kategorie H45C

15.10.2016 3. Hanácký žebříček podzim - startovní listina

délka trati  3.30 km, převýšení   185 m, 15 kontrol           tištěno 13.10.2016    8:38

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
2090700 Květoň Vladimír KSU 6800 C 0 = 11:00:00 436923 Slavík Tomáš VRB 6808 C 2 = 11:02:00 2027203 Souček Jan SSU 6504 C 4 = 11:04:00 52500 Kubeš Jaromír PLU 6219 C 6 = 11:06:00 420422 Zatloukal Tomáš SSU 6700 C 8 = 11:08:00 2075678 Štorek Petr JPV 6505 C 10 = 11:10:00 2058461 Matoušek Milan KSU 6701 C 12 = 11:12:00 231248 Jaroš Vojtěch ZPV 5706 C 14 = 11:14:00 ? Kettner Vladek 8XX 6400 C 16 = 11:16:00 neregistro ? Plachý Martin JPV 6515 C 18 = 11:18:00 52596 Dokoupil Vojtěch ZPV 6425 C 20 = 11:20:00 2102813 Roubalík Radovan 3SX 6400 C 22 = 11:22:00 neregistro 51913 Vodička Luděk SBR 5501 C 24 = 11:24:00 515079 Kotrle Miroslav UOL 7005 C 26 = 11:26:00 52525 Václavek Jiří STE 5701 C 28 = 11:28:00 2087712 Raclavský Vladislav UOL 6600 C 30 = 11:30:00 2075671 Jadviščok Ladislav UOL 7700 C 32 = 11:32:00 52448 Navrátil Antonín UOL 5301 C 34 = 11:34:00

Kategorie H55C

15.10.2016 3. Hanácký žebříček podzim - startovní listina

délka trati  2.40 km, převýšení   145 m, 12 kontrol           tištěno 13.10.2016    8:38

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 0 = 11:00:00 52473 Bednář Jan UOL 5402 C 2 = 11:02:00 307337 Višňa Milan OOL 5904 C 4 = 11:04:00 2092418 Janošík Antonín UOL 5201 C 6 = 11:06:00 52762 Novotný Stanisl ZLH 4800 C 8 = 11:08:00 2049563 Doseděl Emil STE 6100 C 10 = 11:10:00 ......................... VAK C 12 = 11:12:00 895219 Zdráhal Robert OOL 5707 C 14 = 11:14:00 341715 Skácel Jaroslav KON 4617 C 16 = 11:16:00 52517 Sklenář Antonín STE 4801 C 18 = 11:18:00 8904 Komínek Jaroslav KON 5713 C 20 = 11:20:00 886293 Janů Zdeněk KSU 5749 C 22 = 11:22:00 52589 Felkl Luděk 47C 6000 C 24 = 11:24:00 neregistro

Kategorie H65C

15.10.2016 3. Hanácký žebříček podzim - startovní listina

délka trati  2.20 km, převýšení   140 m,  9 kontrol           tištěno 13.10.2016    8:38

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 0 = 11:00:00 52440 Jadviščok Ladislav UOL 5101 C 2 = 11:02:00 52549 Ostřanský Josef SSU 4302 C 4 = 11:04:00 51376 Toman Stanislav SBR 4801 C 6 = 11:06:00 ......................... VAK C 8 = 11:08:00 51950 Pospíšil Karel KAR 5001 C 10 = 11:10:00 1400440 Pilc Oldřich ZPV 5100 C 12 = 11:12:00 352323 Gottfried Jan UOL 4602 C 14 = 11:14:00 52869 Kroupa Jaroslav ZPV 4012 C 16 = 11:16:00 52529 Čermák Miloslav STE 4101 C 18 = 11:18:00

Kategorie HDR

15.10.2016 3. Hanácký žebříček podzim - startovní listina

délka trati  1.90 km, převýšení   100 m,  8 kontrol           tištěno 13.10.2016    8:38

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 0 = 11:00:00 ......................... VAK C 0 = 11:00:00 ......................... VAK C 0 = 11:00:00 ......................... VAK C 0 = 11:00:00 ......................... VAK C 0 = 11:00:00 ......................... VAK C 0 = 11:00:00 ......................... VAK C 0 = 11:00:00 ......................... VAK C 0 = 11:00:00 ......................... VAK C 0 = 11:00:00 ......................... VAK C 0 = 11:00:00 ......................... VAK C 0 = 11:00:00 ......................... VAK C 0 = 11:00:00 ......................... VAK C 0 = 11:00:00 ......................... VAK C 0 = 11:00:00 ? Dráčová Ema 8VX 0900 C 0 = 11:00:00 neregistro 232959 Fendrychová Klára STE 0750 C 0 = 11:00:00 52510 Janků Michala STE 1150 C 0 = 11:00:00 224904 Matoušek Jan SSU 0909 C 0 = 11:00:00 416097 Moskva Vojtěch ZLH 0802 C 0 = 11:00:00 224899 Možný Šimon SSU 0800 C 0 = 11:00:00 247250 Mrkvica Jan ZLH 9965 C 0 = 11:00:00 neregistro 52482 Otrubová Karolína PLU 0888 C 0 = 11:00:00 ? Plachý Matyáš JPV 1010 C 0 = 11:00:00 2090866 Rozsíval Martin KON 1022 C 0 = 11:00:00 ? Skřivanek František 1XC 1200 C 0 = 11:00:00 neregistro 232194 Slavík Ondřej VRB 0505 C 0 = 11:00:00 301254 Stiborová Blanka KAR 7650 C 0 = 11:00:00 neregistro 2073440 Tomášek Matěj STE 1201 C 0 = 11:00:00 neregistro ? Tůnová Michala NNN 9965 C 0 = 11:00:00 neregistro ? Štábl Vít KSU 1100 C 0 = 11:00:00

Kategorie P

15.10.2016 3. Hanácký žebříček podzim - startovní listina

délka trati  1.80 km, převýšení    90 m,  8 kontrol           tištěno 13.10.2016    8:38

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 0 = 11:00:00 ......................... VAK C 0 = 11:00:00 ......................... VAK C 0 = 11:00:00 ......................... VAK C 0 = 11:00:00 ......................... VAK C 0 = 11:00:00 ......................... VAK C 0 = 11:00:00 ......................... VAK C 0 = 11:00:00 ......................... VAK C 0 = 11:00:00 ......................... VAK C 0 = 11:00:00 ......................... VAK C 0 = 11:00:00 ......................... VAK C 0 = 11:00:00 ......................... VAK C 0 = 11:00:00 ......................... VAK C 0 = 11:00:00 2073437 Doseděl Štěpán STE 0206 C 0 = 11:00:00 428248 Herman Jakub KRN 0606 C 0 = 11:00:00 2020740 Horký Jan UOL 4600 C 0 = 11:00:00 ? Kettnerová Kateřina 8XX 6850 C 0 = 11:00:00 neregistro 51954 Labudík Milan VRB 6202 C 0 = 11:00:00 443095 Ondráček Martin KSU 7222 C 0 = 11:00:00 2085601 Pattermanová Ivana KSU 7551 C 0 = 11:00:00 2060240 Pinkrtonová Štěpánka XXX C 0 = 11:00:00 neregistro 2080842 Poštulková Milada STE 6850 C 0 = 11:00:00 2067330 Reichlová Jiřina KSU 7499 C 0 = 11:00:00 2102820 Roubalíková Iva 3SX 6450 C 0 = 11:00:00 neregistro 2023805 Slavíček Stanislav OOL 6708 C 0 = 11:00:00 2027230 Smolková Dagmar STE 6451 C 0 = 11:00:00 2075675 Štorek David JPV 0202 B 0 = 11:00:00 49418 Štáblová Michaela KSU 7787 C 0 = 11:00:00